סמוצ גירלס

מאקרופיליה

מאקרופיליה

עולם הפטישיזם מציע משהו לכולם, ומקרופיליה אינה יוצאת דופן. מקרופיליה, הידועה גם בשם פטישיזם ענק, היא סוג של פטיש הכולל משיכה מינית לענקים ולחפצים ענקיים.

מקרופיליה יכולה לבוא במגוון צורות – החל מראיית עצמך כענק, ועד לפנטזיה על מפגשים מיניים עם דמות ענקית אחת או יותר. חלק מהמקרופפילים עשויים גם ליהנות מפנטז על כך שהם נמחצים או נשלטים על ידי ענק.

בעוד שמקרופיליה היא פטיש שרבים מתעלמים ממנו, יש מי שלוקח בו חלק ללא שיפוט או בושה. רבים מהאנשים האלה מצאו מקום בפורומים מקוונים ובלוחות מודעות, ויצרו קהילה של קבלה והבנה עבור אלה המחשיבים את עצמם מקרופילים.

חוט מקשר בין מקרופילים רבים הוא הרצון "להיות מטופל" על ידי הענק בפנטזיות שלהם. הענק משמש תפקיד של מגן ואפילו ספק, כפי שהם לוקחים על עצמם את האחריות לענות על הצרכים של הפרט macrophilic. לעתים קרובות מדובר בתרחישי פנטזיה של הענק מחזיק את האדם בבטחה בידו או בזרועותיו, ומספק לו תחושת ביטחון ואינטימיות.

היבט פופולרי נוסף בקרב מקרופילים הוא הרעיון של פנטזיית "אינפלציה", שבה המקרופיל מדמיין אנשים ענקיים המגדילים אותם כדי להגיע לאותו גודל. בתרחיש זה, הענק מתחיל לטפל ולהדריך באהבה את האדם, בזמן שהם חוקרים את הפוטנציאל של השינוי הענק שלהם.

אז אם אתם אנשים שמוצאים במקרופיליה מקור לסיפוק או עוררות מינית, דעו שאתם לא לבד. עם הופעת האינטרנט וצמיחתן של קהילות מקוונות, מאקרופילים ברחבי העולם יכולים לחלוק סיפורים, חוויות ופנטזיות ללא חשש משיפוט חברתי. מעל לכל, זכרו להישאר בטוחים, להיות אדיבים ולחקור את הרצונות שלכם בראש פתוח. אולי קצת קשה לספק כרדע את פטיש הענקות, אבל אם בכל זאת תרצה בילוי עם בחורות שהן גדולות מהחיים וסקסיות ברמות מדאיגות, תוכל לנסות בילוי עם נערות ליווי בחולון

תוכל למצוא שם מחבר של נערות ממקומות שונים ובעלות מבנה גוף שונה. אנו מקווים שתמצא את מה שאתה מחפש, אבל כל בחירה שתעשה היא בחירה מענגת וטובה. 

תפקוד לקוי של זיקפה: הבנה וטיפול בהפרעה המינית הגברית הנפוצה ביותר

לחקור את העולם של נערות ליווי: תובנה מקצועית על התעשייה האניגמטית

אמנות המגע החושני: מדריך מקיף לעיסוי אירוטי