סמוצ גירלס

עיר של יצירתיות ללא גבולות: ברוכים הבאים לחולון, ישראל

עיר של יצירתיות ללא גבולות: ברוכים הבאים לחולון, ישראל

ממוקמת בין תל אביב ליבנה, עיריית חולון השוקקת הפכה ליעד פופולרי עבור תיירים המעוניינים לחקור תרבות ויצירה. אבל חולון היא יותר מסתם עיר מתפתחת; זהו גם מרכז תרבותי עם סצנת אמנות משגשגת, אוסף גדל והולך של תעשיות חדשניות, ואזור קניות ואוכל תוסס.

נערות ליווי בחולון
ממוקם באתר העתיק גוג על חוף הים התיכון, מרכז העיר האדום בסגנון מודרניסטי של חולון הוא מרחב ציבורי תוסס מלא בגלריות לאמנות, בתי קולנוע ובתי קפה. מרכז העיר משמש גם כמרכז לעסקים וארגונים יצירתיים רבים הממוקמים סביבו, ביניהם המכון הטכנולוגי חולון, מרכז העיצוב של ישראל וחאב החדשנות החרדי.

העיר היא גם ביתו של גן המדע ע"ש קלור, מתחם מדע-תיירות אינטראקטיבי משוכלל הפתוח לקהל הרחב. המתחם מכיל מוזיאון לאמנות עכשווית, שמורת טבע ומספר תערוכות מדעיות.

אבל אפשרויות הקניות הן שמושכות מבקרים לחולון. רבים נוהרים לבוטיקי המעצבים הרבים ולחנויות האומנות המרכיבות את שכונת רוקה האופנתית. בית העיצוב חולון, גלריה לאמנות מודרנית בבעלות פרטית, זהו אזור לצפות במגמות מתפתחות באופנה ובעיצוב הישראלי.

מצפון לרובע העסקים המרכזי של חולון נמצא פארק שירת הריד היפהפה, נווה מדבר של גנים, נחלים ומדשאות גדולות שנהדרות לפיקניקים משפחתיים. מול הפארק נמצא הגן הארכיאולוגי העתיק ביותר בישראל – הגן הארכיאולוגי תל גבע, הכולל מתחם ארכיאולוגי הממחיש את ההיסטוריה הארוכה והמגוונת של האזור.

נשמת אפה של חולון היא הרוח היצירתית שלה, שאומצה במהירות בערים רבות אחרות בישראל. כיום, חולון ידועה בעיקר בעיסוקיה התרבותיים והאמנותיים החדשניים, והיא בינלאומית בהיקפה. אמנים מרחבי העולם נוהרים לחולון כדי לשתף פעולה ולנצל את ההזדמנויות והמשאבים הייחודיים שלה.

מסצנת המוזיקה הקלאסית הישראלית ועד לאמנות עכשווית, חולון היא עיר מתפתחת שהופכת במהירות לאחד ממוקדי היצירה הטובים באירופה. בין אם אתם מטיילים בסמטאות האחוריות של העיר כדי לגלות את האוצרות החבויים בה או פשוט מתפעלים מהנוף העירוני מנקודות התצפית הרבות שלה, חולון היא היעד המושלם עבור אלה המבקשים לחוות את הקסם והתרבות של ישראל המודרנית.

האמת השנויה במחלוקת על דירות דיסקרטיות: בחינת ההיסטוריה והמעמד הנוכחי של מוסדות ידועים לשמצה אלה

לחקור את העיר התוססת של תל אביב, ישראל

לגלות את התרבות העשירה ואת אורח החיים התוסס של רמת גן, ישראל