סמוצ גירלס

10 תנוחות סקס לכל סוג של מצב רוח

10 תנוחות סקס לכל סוג של מצב רוח

כשזה מגיע להנאה בחדר השינה, אי אפשר להכחיש שרוב הזוגות נהנים מקצת גיוון. בעוד מיסיונרי, דוגי סטייל, קאוגירל הם כולם מקומות נהדרים להתחיל, יש שפע של תנוחות סקס אחרות לחקור ולהתנסות.

האפשרויות הן כמעט אינסופיות: שעבוד, משחקי תפקידים, מין אוראלי וחקירה אנאלית, בין היתר. אל תפחדו לרענן את הדברים עם כמה תנוחות יחסי מין ייחודיות שלא ניסיתם בעבר. מעל לכל, הקשיבו לגופכם וגלו אילו סגנונות מין מעניקים לכם את הסיפוק הרב ביותר.

1. הפרפר

תנוחה נלהבת זו מושלמת לגירוי נקודת הג'י. בן הזוג שלך צריך לכרוע ברך ולשבת לאחור על עקביו עם ברכיים כפופות ליד התחת שלך. הניחו כרית או שמיכה מקופלת מתחת לישבן כדי לסובב את הירכיים כלפי מעלה ל"המראה" המושלמת. זה גם יספק תמיכה לרגליים שלך אשר יהיה נשען גבוה כדי להיכנס השותף שלך.

2. הבהלה לראש

מיקום זה אידיאלי עבור quickie. כשאתה יושב על כיסא יציב או על קצה המיטה, בן זוגך יעמוד מולך וימתח את מותניך. עם הידיים החופשיות שלך לשוטט, הם יכולים לייצב את עצמם על ידי אחיזה בכתפיים שלך ולהשתמש בגוף שלך כדי להגביר את המומנטום שלהם. זה גם מפריע לגירוי נוסף עבורכם, מה שהופך את החוויה למהנה עבור שניכם.

3. הספינקס

למי שנהנה מתחושת המשקל של בן הזוג מעליו, זו התנוחה המושלמת. בדומה למיסיונרי, הספינקס דורש ממך לשכב על הבטן כשבן זוגך מעליך. ההבדל הוא שבן הזוג שלך מרים מעט את גופם עם האמות שלהם. זווית זו תיתן להם את המנוף המושלם ללחוץ על האגן שלהם כלפי מטה לתחושה נוספת.

4. היושבים עם הפנים למעלה
פורטל מומלץ-ישרא סקס

תנוחת המין הייחודית הזו מוכיחה שגירוי אינו קשור רק לחדירה. שבו זה מול זה כשרגליכם כרוכות על ירכיו של בן זוגכם. זה יוצר חיכוך שישגע את שניכם. נצלו את ההזדמנות הזו כדי לנשק ולטחון בשובבות זה את גופו של זה.

5. הסקוואט

עבור גירוי הדגדגן, הסקוואט הוא המיקום המושלם. כאשר בן הזוג שלך עומד, אתה צריך לכרוע מולם, רגליים פרושות לכניסה. בן הזוג שלך יכול אז לדחוף אותך וללטף לסירוגין את הדגדגן שלך כשהם מגיעים לחדירה עמוקה יותר. אתה יכול גם לטחון את הירכיים שלך לאגן של השותף שלך עבור עוצמה נוספת.

6. הבייגלה

זוהי תנוחה אינטימית מאוד וזה עשוי לקחת קצת תרגול לפני שאתה שולט בו. שכבו על הצד ועטפו את אחת מרגליכם על מותניו של בן זוגכם ואת השנייה מעל כתפם. זה ייתן לבן הזוג שלך גישה מלאה לגוף שלך. הזכירו לעצמכם להישאר מחוברים לאורך כל הדרך, כשהפנים שלכם קרובות זו לזו.

7. הספורק

תנוחה נעימה זו דורשת מהמקבל (אתה) לשכב תחילה על גבו כשרגליו פשוקות. גם הנותן (בן זוגך) שוכב עם החזה שלו על שלך ושתי רגליך נפגשות בתנוחת מספריים. תנוחה זו מגבירה את המגע בין עור לעור, מושלמת להצתת כתמי האינטימיות בינך לבין בן זוגך.

8. החתול

תנוחה זו נהדרת לצעצועים או אוננות. אתה יכול לעשות זאת באמצעות כיסא, קצה המיטה או הרצפה. כרע על ברכיו כשהברכיים מפושקות זו מזו ופלג הגוף העליון כפוף כלפי מטה, והנח את ידיך על המשטח לתמיכה. תנוחה זו מגרה מאוד ומעמידה קטעים שובבים בהישג יד. אז שמרו ויברטור או צעצוע בהישג יד לחוויה ללא ידיים.

9. המושב החם

התפקיד הזה הוא הכל עליך! בן הזוג שלכם יישב על כיסא, על קצה המיטה או אפילו על הרצפה בזמן שאתם מושיבים אותו עם הפנים החוצה. זוהי הזווית המושלמת לגירוי מדהים של נקודת הג'י. בנוסף, הידיים שלך יהיו חופשיות לחקור אחד את השני.

10. הפוש-אפ

תנוחת הפוש-אפ מעוררת מאוד את שני בני הזוג. התחילו בשכיבה עם הפנים כלפי מעלה על המיטה. הניחו את רגליכם באוויר ובן זוגכם יכרע ביניהן. זוהי תנוחה נהדרת עבור כמה דחפים חזקים מאוד, כמו השותף שלך ישתמש הרגליים שלך כדי למנף את עצמם למעלה ולמטה עליך בזמן שאתה להירגע וליהנות מהתנועה.

שאלות נפוצות בנוגע לתנוחות מין

ש: מה עלי לנסות תחילה?

ת: אם זו הפעם הראשונה שאתה מציג תנוחת מין חדשה, לכוון למשהו נוח או מוכר עשוי להיות

תפקוד לקוי של זיקפה: הבנה וטיפול בהפרעה המינית הגברית הנפוצה ביותר

לחקור את העולם של נערות ליווי: תובנה מקצועית על התעשייה האניגמטית

אמנות המגע החושני: מדריך מקיף לעיסוי אירוטי