סמוצ גירלס

7 טיפים לסקס שיעזרו לך לקיים חיי אהבה טובים יותר

7 טיפים לסקס שיעזרו לך לקיים חיי אהבה טובים יותר

האם אתה רוצה להביא יותר ניצוצות והרפתקאות לחיי המין שלך? אם אתם מחפשים כמה טיפים ועצות שיעזרו לכם לתבל את הרגעים האינטימיים שלכם, אז אל תחפשו עוד! יש לנו שבעה טיפים לסקס חם שיכולים לעזור לכל אחד לקיים חיי אהבה טובים ומספקים יותר. בין אם אתה מתחיל מוחלט או אנין מין, טיפים אלה יכולים לעזור לכל אחד מכל נטייה מינית וניסיון להפיק את המרב מהזמן שלהם יחד.

1. אל תשכחו לתקשר

הטיפ הראשון הזה נראה מובן מאליו, אבל לעתים קרובות הוא נשכח בלהט הרגע. לפני ביצוע כל סוג של פעילות מינית, הקפד לקחת את הזמן כדי לתקשר. דיון על מה מרגיש טוב, מה אתה מעוניין לנסות וכיצד להבטיח שהחוויה תהיה מהנה לשני הצדדים הוא המפתח לחוויה מינית מוצלחת. אל תשכחו ליצור מרחב בטוח שבו אחד מבני הזוג מרגיש בנוח לספר לשני מה הוא עושה ומה הוא לא נהנה. להיות פתוח וכנה אחד עם השני מבטיח כי שני הצדדים חווים את החוויה הטובה ביותר האפשרית.

2. לתקשר במהלך

www.sexnadir.com
עם זאת, התקשורת לא מסתיימת ברגע שהסקס מתחיל. חשוב להמשיך לבטא את ההנאה והרצונות שלכם במהלך החוויה. בדיוק כמו בהתחלה, דברו על מה מרגיש טוב ומה לא לאורך כל המפגש. אל תפחד לתת משוב לבן הזוג שלך, שכן זה יעזור לשני הצדדים להבין אחד את השני טוב יותר.

3. קח את הזמן שלך

כשמדובר בסקס, ללא לחץ נוסף של מטרה, אין סיבה למהר. קחו את הזמן והתענגו על כל רגע. זה עוזר ליצור חוויה אינטימית יותר ומאפשר לכם למצוא דרכים שונות לעורר אחד את השני. חיפזון בסקס יכול לעתים קרובות לגרום לאחד מבני הזוג להיות שקוע על ידי התשוקה הבסיסית שלהם, תוך התמקדות רק להגיע למטרה הסופית.

4. גלו את האזורים הארוגניים אחד של השני

מדי פעם, קחו קצת זמן לחקור ולגלות את האזורים הארוגניים אחד של השני. הקדישו זמן להתכרבלות וגלו אילו כתמים על בן הזוג שלכם גורמים הנאה כאשר נוגעים בהם. אם אתה מוכן לזה, השתמש ברצועות קשירות או כיסויי עיניים כדי לחקור את האזורים האלה עם מיקוד רב יותר. ברגע שאתה יודע איפה המקומות המיוחדים האלה, קל יותר לפגוע בהם בצורה מדויקת יותר במהלך המעשה.

5. נסו להישאר ברגע

בעידן של היום, זה יכול להיות קשה להישאר נוכח ברגע. לעתים קרובות אנו מקובעים על הלחצים מהעולם החיצון, דואגים לגבי העתיד או מהרהרים בעבר. זה יכול לקחת מאיכות החוויה ולגרום לנו להחמיץ את ההווה. אחת הדרכים להישאר מודעים היא להתמקד בנשימה שלכם. שימו לב לנשימה שלכם וכיצד היא זורמת פנימה והחוצה מגופכם. שימו לב לפרץ האנרגיה שזורם דרך גופכם כשהעניינים מתחממים.

6. לשנות את זה באופן קבוע

לעשות את אותו הדבר שוב ושוב יכול לעתים קרובות להרגיש משעמם ולא מספק. כדי להימנע מכך, חשוב להחליף דברים. נסה דברים שונים והתנסה בתפקידים, מיקומים או תפקידים חדשים. משחק עם פנטזיה ומשחקי תפקידים יכול להיות גם דרך נהדרת להוסיף קצת כיף והתרגשות.

7. אל תשכחו את המשחק שאחרי המשחק

משחק אפטר פליי הוא חלק שלעתים קרובות מתעלמים ממנו אך חשוב בסקס. במהלך תקופה זו, זוגות יכולים להתחבר אחד עם השני, לקחת את הזמן כדי להעריך אחד את השני, ולטעון מצברים. משחק אפטר פליי יכול לכלול חיבוקים, שיתוף מחשבות אינטימיות, או פשוט לשכב אחד בזרועות השני ולהוקיר את הרגע.

סקס יכול להיות חוויה מדהימה שיכולה להשאיר אותנו רגועים ומרוצים. אבל כמו כל דבר אחר, זה דורש תרגול וידע כדי לוודא ששני בני הזוג נהנים מהזמן הטוב ביותר האפשרי. בין אם אתה טירון או אנין מין, בעקבות עצות המין שלנו יכול לעזור לכולם לקחת את חיי האהבה שלהם לשלב הבא. כל מה שצריך זה ראש פתוח ורצון ללמוד ולחקור. בהצלחה!

האמת השנויה במחלוקת על דירות דיסקרטיות: בחינת ההיסטוריה והמעמד הנוכחי של מוסדות ידועים לשמצה אלה

לחקור את העיר התוססת של תל אביב, ישראל

לגלות את התרבות העשירה ואת אורח החיים התוסס של רמת גן, ישראל