סמוצ גירלס

7 תנוחות מין לא קונבנציונליות שכדאי לנסות

7 תנוחות מין לא קונבנציונליות שכדאי לנסות

כאשר רובנו חושבים על סקס, אנחנו בדרך כלל לא נעשים יצירתיים מדי. מיסיונרית, דוגי סטייל וקאוגירל הן כמה מהעמדות שעשויות לעלות על הדעת. אבל אם אתם מחפשים לשנות את שגרת המין הרגילה שלכם, למה שלא תנסו משהו קצת יותר הרפתקני? הנה 7 תנוחות מין לא קונבנציונליות שכדאי לנסות.

1. עמידה: זו יכולה להיות אופציה נהדרת אם אין לכם מיטה. סקס בעמידה יכול להיות פשוט כמו שהוא מרים אותך ואתה כורך את רגליך סביבו. אתה יכול גם לקבל את הגב אליו להישען על קיר, אשר יכול להפוך את הדחיפה הרבה יותר קל.

2. קאוגירל הפוכה: קאוגירל הפוכה היא דרך נהדרת להחליף אותה מסשן בוקרות רגיל. על ידי הפניה הרחק מהשותף שלך, זה שם אותך בשליטה על הקצב ועומק החדירה, מה שהופך אותו לתנוחה נהדרת עבור אלה שאוהבים להיות במושב הנהג.

3. המפל: המפל הוא תנוחת מין אינטימית הדורשת משחק מקדים רב לפני שמנסים אותה. אתה והשותף שלך צריכים להתחיל בתנוחת הכפית איתו מאחוריך. כששניכם מתעוררים, הוא צריך להושיט יד ולגרות את הדגדגן שלכם תוך כדי שהוא נכנס אליכם בהדרגה. אקט אינטימי זה של הנאה בטוח ישאיר את שניכם עם טעם של עוד.

4. מיסיונר מוגבה: כדי לתבל את התנוחה המיסיונרית המסורתית, הרימו את הירכיים על כרית כדי לשפר את הגישה שלכם להנאה. וריאציה זו יכולה לשמש גם אם הוא אינו מסוגל לחדור עמוק, כמו עריסה של הכרית מאפשר לך לקבל חדירה עמוקה יותר.

5. צ'ורנר החמאה: תנוחה זו אינה מיועדת לבעלי לב חלש. התחל בתנוחה מיסיונרית לפני שהוא מניח את שתי רגליו על הירכיים שלך. כששניכם תתחילו לנוע בקצב, תרגישו כל דחף עוצמתי; ראו הוזהרתם, עוצמה זו עלולה לגרום לחמאה שלכם לחבוט.
המלצה – סקס ענק

6. כיסא בישיבה: סקס כיסא בישיבה מתרחש כאשר הוא יושב על כיסא ואתה יושב בחיקו כשרגליך כרוכות סביב מותניו של זה. לא רק שתנוחה זו מספקת גירוי וחדירה בשפע, אלא גם תהיה לך גישה לגירוי ידני.

7. רצועה לצדדים: תנוחה זו מתחילה בשכיבה על צד שמאל, עם מתיחת הרגליים סביבו כשהוא נכנס אלייך. כדי לשפשף אותו, אתה יכול לכוון את המיקום של הטוסיק שלך, בנוסף לדחוף את הירכיים שלך.

כשאתם מוכנים לנסות משהו יוצא דופן, תנוחות המין הלא קונבנציונליות האלה יכולות להיות הדרך המושלמת להחליף אותו בחדר השינה. עם קצת יצירתיות ורוח הרפתקנית, אתה והשותף שלך יכולים לחקור ולמצוא משהו חדש שעובד עבור שניכם.

האם נערות ליווי הן הבחירה הנכונה עבורך?

עולם נערות הליווי: פרספקטיבה מקצועית

סגנון החיים של סווינגר: לחקור את העולם של אי-מונוגמיה בהסכמה